Etjh, miskipärast tegin JÄLLE uue blogi...mis mul mingi 3 blogi juba?
Igatahes...rääkida mul ilmselt midagi ei ole hetkel, sest Mammu on haige *köhhköhh*
Väljas ega kuskil pole käind viimaselajal eriti. Msn'is suhtlen suht Leega ja Melluga *Miss U Sis <3*
Kellegiga pole rohkem väga rääkida...oleks kui MÕNI siin vastaks ka. Huvitav kas ta teadlikult või kogematta ignoreerib mind?
Igatahes täna...rääkisin Leega pikaltpikalt telefonis, meie "2 minutit" venis tunditeks. Siis rääkisin Garliga...teatud teemadel, ja selle tulemusena nutsin. Ma ei kujuta ette kuidas inimene peaks suutma niipalju nutta nagu mina tolhetkel...
Siis mingiaeg olen ka paraweb'is hängind, mingi nii paar päeva. Ja jamh, täna, w pigem eile juba, läksin sisse ja esimene asi kiri postkastis. Mingi tüüp kirjutas, et kui ma arvan, et olen segi siis ta võib lohutada, et tal terve pere "põrunud" jne. Igatahes tüüp arvas, et minust saaks õige juhendamise abil kergesti teha selgeltnägija. Et pidin esivanematega nõu pidama XD Et kas õppida w mitte õppida seda. Eija nagu huvitavaid inimesi leidub. Ma arvan, et selle ma jätan vahele siiski, kolistan need vaimud viirukiga välja oma toast ja probleem lahendatud.
Ei tglt Leega oli mega jutt telefonis XD suht msn'is oli kummituste teema juba, siis mul miskipärast oli lill käes, siis oli suht nii, et lill kaitseb =P Lill on kõikvõimas jne. Pärast vaatasime mõlemad seda "Muumia tagasitulek", samalajal rääkisime edasi telefoniga. Me olime siis Muumiate fännid xD suht fännadime kuidas muumiad parkour'i tegid seal ja värki. Mingilajal filmi lõpupoole minu kodukas hakaks piiksuma (jamh, kõneaega pole kummagil, siis kodukatega rääkisime ) Siis paps käskis ka ära lõpetada. Siis vaatasin filmi lõpuni ja kobisin arvutisse. Hängisin ns ringi, siis rääkisin msn'is ja FB's inimestega, siis jamh...kui nutmise ära lõpetasin, mängisin suvalt igast mänge.
Siis rottisin Garli FB'st jälle pilte tast, nii teen ma jh igakord kui ta uusi lisab. Mis teha, kui mõni inimene otsustab nii võimatult nunnu olla. Siis ma olen unetu jälle, nagu pm päeval magan, öösel istun arvutis, olen haige ka väidetavalt...kohutav lihtsalt. Ma loodan, et see ei klassifitseeru enesele viga tegemise alla, muidu ma rikun oma lubadusi. Igatahes hetkel on kõik nagu. Selle blogi ma arvatavasti jätan ka, vahepeal kirjutan siis, vahepeal mitte. Ma lisan siia lõppu siis phe pildi Garlist, mille ma just FB'st võtsin.
Etjh..
Byez *hugsndkisses*
(lõputult armas pilt...kui keegi mind ka niimoodi kallistaks...^^)

mmmm klee ära riku oma lubadusii pea ka neid lubadusi onjuuu siis on pareem
ReplyDeletemis juttu te melluga telos rääkisite?:D
miks 3mas
1-2 ei komind siis keegi v ja kolmadale lootsid midagi ? oki nüüd said ka minu poolt ühee:D
jamaaa paps käseb ära lõoetada n oo tsiises ei või enam parima sõbrannaga ka telos rääkida appikeneee
eino ma lubasin endale, et pean elulõpuni neid lubadus....ja melluga ma ei rääkind telos, aint Leega tglt XD plejään jutt käis msn'is ja Garliga FB's. Ei tglt teised 2 jäid ns unarusse...aga ei sa oled nagu parim, etkommisisd ikka =P
ReplyDeleteTa on pm abikaasamul tglt ju XD kui telfa aku poleks tühjaks saand siis ma oleks öelnud et krt msi mölised ma räägin abikaasaga xD
lee lee leee
ReplyDeletelaul on ka olemas aga mai tea mis selle laulu nimi on mingi alee alee alee ... jne :D
hha abikaaasa? D mm mis te varsti siis abiellute v et ta sulle juba abikaasa on?D
mm aga siiiss loodame koos et teised ka kommivad seda blogii :D:D
alee ale ale aleee XD ei jh on küll laul =P ei nagu me oleme abielus juba. XD pm, ma kahega abielus juba.
ReplyDeleteAno jh =P ma loodaks ka et kommitakse...aga vaata nad kardavad et liiga suur egolaks on XD