Wednesday, December 14, 2011

Like WTF?

Hellloooo...

Etjh, ma käisin Indigolaste kontserdil ja igaüks kes tuleb nüüd ütlema et ma olen noob, w midagi jääb hammastest ilma, kes midagi Indigolaste kohta halvasti ütleb jääb ka ninast ilma...ja kui te arvate et ma olen imelik ja peast segi siis...olen ma kunagi vastupidist väitnud?
Igatahes koool...mis on miskipärast põhiteema...kuna mujal midagi ei toimu ilmselt jhhh xD
Siis...EDWIN tahtis, et ma temast kirjutaksin...ma mõtlen nüüd mida temast kirjutada...ei tglt, mul pole hetkel tast eriti midagi kirjutada =P Etjhhh...aga pm ma ikkagi kirjutasin tast praegu niiet...hope he's happy with that.
Siis jh arvutitunnis sai blogi jagatud...Nätsud said ka otsa...=P
Siis jamh, ma olen järjekordselt emoks saanud kuidagimoodi...hmm jh, siis vahepeal ma sain emaks ka seal xDDD eijaa, kle meil täitsa normaalne klass eksole xD
Siis Kati siin vastab mulle et varsti, ja see varsti on nii 10 aastat...nagu jh, not fair...piinab mind siin...varsti ta peaks Tartusse tulema siis ma teen tagasi kõik... =P *evil smirk*
Igatahes hetkel on nagu kõiik...ma lisan mingi random pildi siia otsa...ja siis ma kobin magama =P And you can guess what I will dream about, but half of you won't guess it right...
ajaa siis see ka et Sammu...miks sa niiväga huvitatud oled sellest kelle pilte ma siin rape'in silmadega? 0.o Ma võin niipalju öelda, et sa ei tea seda inimest ja eeldatavasti ka ei saa tuttavaks taga kunagi...because you're too different =P
Aga jhhh siiis...nüüd on kõik.
PaiPai my readers...

     (see olen mina kusjuures...kuna osad siin ei tundnud mind ära pildipealt siis just in case...see olen mina)

No comments:

Post a Comment