Hellloo~
Etjhhhh =P vabandust et ma nii pikki vahesi ikk ajätta aga no...=P
Ma ei ole veel päris toibunud sellest kõigest mis vahepeal toimus ehk nii mingi kolmap õhtust alates kuni...praeguseni veel =P
Kontserd oli lihtsalt imeline ^^ ja veel peale seda kogu õhtu ja öö oli imeline =P
Suuredsuured kallid ja tänud kõigile kes olid ja nägid =P
Hetkel ma ise ns istun arvutis, mul mamps jaanuarist lubas ära võtta arvuti xDDD ROFL like edu talle.
Igatahes jh mu tunnistus oli mittejustkõigeparem =P I'm a bad student -.-
Igatahes jh just natukeaega tagasi oli hetkeks isegi pühademeeleolu korraks, sharing others joy =P
Sestjh FB's rääkisin Kosmoga natuke =P kuidas küll üks inimene saab pidevalt nii rõõmus olla ja värki XDD
aga teattteee...mul pole midagi muud hetkel rääkida, etjhhh...
Häid pühi ^^

No comments:
Post a Comment