HELLLOO!!!!
Ei tegeltka te ei pea mulle kallale nüüd tulema, kuna ma pole vahepeal kirjutanud *peidab ennast ära*
Eitglt jamh...pole midagi eriti kirjutada olnud. Seda siis, et homme on kooli jõulupidu kuhu ma EI LÄHE =D
Ma lähen Tane Mahuta kontserdile. Hetkel kuulan nende plaati...
Etjhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Ma sii shomme jõuan vast ka kirjutada, et kui vägev kontserd oli ^^ mul mamps käis tallinnas ka, ütles, et see oli ikka megalt vägev..=)
Koolis käib megalt mingi draam aikka...okei see pole enam niiväga draama...aga jamh vahepeal kuuleb selliseid huvitavaid asju endakohta...
Nt Cardo ütles Madisele kui ta jälle Cardot piinas vms maitea ma magasin, et mine Maila kjuurde. Madis ütles, et ma eile käisin...jamh, paluks tal endast eemale hoida edaspidi
Siis teines Mata tunnis (3 ja 6 tund olid mata) Oli ka huvitav suht, suht Tunni lõpupoole w keskel kuskil, ma pm terve tund magasin ju. Siis Ma kuulsin, et Edwin küsis Madiselt midagi, ma ei kuulnud mida, ja siis Madis ütles midagi sinnapoole, et: Keda, Mailat w? Jah ma üritan. Mul oli suht nagu WTF
Aga jh hetkel rohkem pole...sry nh on igav elu ajaaa Gloria on eestis -.-
AGa siiis etjhhh
BB, My readers

No comments:
Post a Comment