Tuesday, December 27, 2011

Let the darkness rise

YOOO!

Eijh sry mul pole millestki kirjutada olnud vahepeal, etjh jõulud olid suht mõttetud. Siis mingi nüüd paar viimast päeva on suht norm olnud =P atleast I have fun.
Siis suht jh, leitsin oma telo ka ülesse, lõpuks. Erilist kasu sellest nkn pole sest kõnekas on otsas.
Siis ma magan pm igapäev poole päevani eksole. Jamh mis teha, ma hommikul lähen magama, ja siis ööd läbi passin üleval.
Jamh siis suht Neti jääb täna minupoole ööseks, homme suht hommikul lähme arvatavasti Stellaga välja juba.
Mul midagi muud polegi rääkida nagu eriti...see ka et minu baarikapist phtegi normaalset viina ei leia XD pole mõttet üritadagi.
Jamh suht kõik siis...et olge siis mõnusad ja ärge jumala eest sellistesse jamadesse satuge nagu mina =P
Etjh Tsaukspauks ^^

No comments:

Post a Comment