Hellloooo!!!
Etjh...ma polegi lõputult haige enam =P Kuigi jh koolis läheb ikka kõik samamoodi edasi. Nagu PALUN LÕPETAGE SEE DRAAMA ÄRA JUBA, SAAGE ÜLE.
Aga igataheeees...Free Hugs =) teab keegi, et kus kallisi jagatakse? Sest mul oleks vaja paari kallit =P Ja mitte ainult minul.
Hetkel ma ootan, et kell tiksuks edasi, siis ma lähen trummitundi, siis ma tulen koju ja lähen kohe magama ka vist =P Okei tglt vb ka mitte aga jh...hetkel on sittaks väss nagu...
Aga jh, see kooli jõulupakkide loos oli puhas pettus...ma ei jää iialgi uksuma, et ma ainult juhuse läbi Edwini sain.
Nagu jhm...mõni seal võiks ennast põlema panna, ausalt.
Siis veel see ka, et me kõik oleme formspringi fännid eksole =P Igatahes minu form on pooleldi välja surnud, aga ma avastasin, et ma pole ainus kes pidevalt formis istub. EI tglt see on täitsa tore, mul on 3 followeri...Tahaks nagu teada kes =P
Ja siis kuna ma enda jänkumütsi saatsin Mellule, siis ma sian endale mampsi oma mida ta ise kordagi pole kandnud...Suht jh...
Ma loodan, et see talv ei ole jälle igal teisel inimesel jänkumütsi, muidu ma keeldun seda kandmast.
A siis see ka, et...keegi mulle vene keelt ei viitsi õppetada?
Tglt ma suht nagu üle 3 välja ei vea kui sedagi, sest jh...ma oskasin nii täpselt ju haigeks jääda.
Jamh...mingi hull mütside teema käib msn'is XDDD ja siis jh, me Melluga oleme mingi megasarnased vist ikka...XD sest meid aetakse pidevalt piltide peal sassi..like yeah
Hetkel on igatahes kõi siis =P Kui ma oma trummitunnist tagasi jõuan, siis ma vb kirjutan veel edasi =P
Lõpetuseks siis pilt Mellust ka =P
PaiPai *hugzz*

No comments:
Post a Comment