Hello!
Eijhhh...ei viitsind ennem kirjutada + midagi ei olnud ka kirjutada.
Ega jh, mul igav elu. Mitte midagi ei toimu.
Igatahes ennem passisin arvutis kui Edgar helistas...Kristen'i telolt. Siis rääkisin taga mingi...natuke aega siis kobisin keldrisse ja panin ühe veinipudeli rotti. Juua seda eriti ei jõudnud ofc, paar lonksu =P agano, vaarika vein. Nämmnämm ju xD
Siis helistas lee temaga me rääkisime peaaegu terve tunni, ta siis peletas mu masekat =D siis msn'is rääkisin Leega edasi, siis me mängisime club penguini =P Meil nagu veits igav vniii...
Rohkem polegi midagi nagu...
Ajaa see ka, et Garl rääkis mingi ime läbi muga eile msn'is =) siis ma naeratasin tükk aega ikka nagu idioot.
Muud nagu pole midagi...aga jhhh...keset ööd üleval passida on päris lähe...Pole väga midagi muud teha...
Igatahes thats allll...
Etjhh...Garlist 1 pilt ja siis on kõik
BYEZ
No comments:
Post a Comment