Friday, January 6, 2012

My long lost russian brother? =)

Hmmmm...etjh =P Dimitri =P
See ütles nüüd väga palju eksole XD aga ei tglt Omegle's trollides võib huvitavaid inimesi leida =P
Ja siis meil on nagu billion ühist tunnust...Mellut ei ületa aga jh =P
Kpop<3 Metal <3 DeathMetal <3 Rock <3
Me oleme mõlemad 9gaggerid ka =P
Meie riietumisstiil ka kattub
ETJHHHHHHHHH
Aga hetkel ma hakkan koristama siis =P Sest et jh kell on 5.16 ja ma kunagi hommikul pean koristatud saama, et Tallinnasse minna ^^
ETJH
BYEEEEZ MY DEAR READERS! U ALL ARE AWESOME AND U KNOW IT <3

                                               WHOOOOOOPS XD

No comments:

Post a Comment