Teate mis...Mammu on häppy =D kohe nii häppy, et...niii häppyhäppyhäppy lihtsalt.
Selleks polegi mingit kindlat põhjust...lihtsalt äkki avastasin, et nii tore on kõik olnud, et valdavalt rõõmus tujuon ^^.
Ainus mida ma ei suuda on kooli uksest naeratusega sisse astuda...sinna jõudmiseni on veel aega...pealegi on täna juba nädalavahetus =D
Siis me Melluga kirjutame üksteise võidu ikka staatuseid mulle XD ja ma kirjutasin selle juba oma staatusesse aga teate kui tore on FB's oma seesolevate sõprade nimekirjast lugeda nime Ian Mikael Smuutimeister Kirss ^^
Järgminekord neile külla lähen siis ma tahaks ka ta smuutit maitsta XD
Siis jamh, ma tegin endale võileiva Horre retsepti järgi ja...Nii imeliselt hea oli, et sõin 3 tükki järjest ära, siis sai avokaado otsa, kitsejuust sai ka üks otsa, määritavat on veel. Ja pealegi mul kästikartuleid ka süüa =P Aga nii imeliselt nämmnämmid olid ^^ Niiet jh Mellu sul on õigus xD Ta võileivad on imeliselt maitsvad XD Nad tulevad arvutitunnis meelde lampi ja siis ma droolin seal XD okeiokei tglt lihtsalt nagu tuleb suursuur võileiva isu =P
Ma olen siis vahepeal siis ka Tallinnas jälle käinud XD Tom läks ära =( aga Aprilli alguseks on tagasi =) oli vist aprilli algus???
Igataheeeeeeeees...jamh =P ma ei oska midagi rääkida enam...apsoluutselt ikka...
Mina ja lilled me õitseme koos, alati alati alati...
Kuate, lenno lenoo ma-o-te
ha-yeno ha-yeno
Eijh lampi laulusõnad XD Tane Mahuta <3
Aga teateeeee mis...Mammu läheb nüüd shoksi sööma ja FB'sse trollima =P Ma trollin seal natuke kõiki kes dare'ivad online olla XD okeiokei nali nali =P
Siia lõppu viskan ma ühe pildi ....aja Ian just vastas mu staatusele, et ta võib küll mulle smuutit teha kui ma külla lähen neile =P ma JÄLLE mainisin Horre võileibu XD eijh xD
Hurray to Horres sandwiches....and Kosmos beatbox in this song...Jay Ambe
Ma viskan mingi pildi siis lõppu siia XD
BB I AM HÄPPY YESSSYESSSYESSSS =DDDD

No comments:
Post a Comment