Wednesday, January 18, 2012

Dundundun....

Hommik XD Ei tglt ma istunhetkel koolis arvutitunnis =P
Suht pm ma kirjutan, sest mul pole midagi muud tega ja kuna ma pole ammuammu oma blogisse kirjutanud siis...jamh
Täna on isegi suhteliselt normaalne päev...jamh suht XD Meie klassi kohta täiesti normaalne vb isegi rahulikum kui tavaliselt.

Igatahes jh, arvuti tunnid on nii mõttetud viimaselajal. Pm lihtsalt istud ja ootad tunni lõppu.
Külm on ka praegu...aknad on lahti. Tahaks juba järgmist kuud, sest järgmine kuu tlevad headhead asjad =) Hetkel selle aasta ootatuim sündmus peale bajanite õhtute on Ting. !7, 18, 19 veebruar olen Tignil ja siis vaatab edasi mis teeb =P 12 veebruar lähen ma Tallinnase muidugi jälle.
Ma käin juba pm iga nv Tallinnas =P aga mitte, et mul midagi selle vastu oleks ^^
Tglt võiks olla kevad juba, aprilli algus. Siis tuleb Tom tgsi eestisse, ja siis on nii toretore, et ta on minu sünnipäevaks eestis ^^ Sest ühe oma suuresuure sünnipäevasoovi küsin ma temalt =P Aga loomulikultmitte ainult temalt vaid kõigilt neilt, Tom Erki, Jane Ian ja Horre =P
Btw Horre teeb nii maitsvaid võileibu xD Vähemalt näevad need maitsvad välja XD
Agano Horre naer on ületamatu xD Mitte keegi ei suuda seda kuuldes tõsiseks jääda XD
Aga hetkel mul pole nagu rohkem eriti kirjutadaaaaaaa....Etjh
Eks ma pärast kodus kirjutan edasi veel =P Nt selleks mida ma siin vahepeal nv veel teinud olen =P
Etjh olge siis kõik ikka tublid ja värki =P

No comments:

Post a Comment