YEEEESHYOU!
Eilne oli oiteeikujutaette kui vägev ^^ ma soovin et igapäev võiks olla nagu eilne ^^
Igatahes siis läksime mampsiga Tallinnasse, väelaulude õhtu oli. Ja pm me jõudsime küll kuskil pool tundi peale algust aga vägev oli sellegipoolest =D
Siis tuli tšai ring (ma loodan et seda kirjutatakse tšai ikka xD) Ja siis pm alguses oli köögis nii 5-6 inimest enamus rääkisid ja naerid kuskil mujal eksole xD siis lõpuks oli köögis 3 inimest XD ja siis vahetevahel tuli keegi jälle tšaid juurde võtma sest jh...pm see suur pott kus seda keedeti sai suht ruttu tühjaks sest kõik muudkui jõid seda =P see oli lihtsalt nii vapustavalt hea. Siis hakkas Horre laulma XD ja muidugi ta seal vahepeal naeris ka pidevalt XD Siis seal vahepeal osad läksid kõrvaltuppa rääkima jne. Enamus just siis kui meil oli vaikus mis oli nii paar minutit, aga see mõjus vägevalt peale viimast laulu. Siis vaikus sai otsa enamvähem =P siis läks Tom veel kõrvaltuppa ja siis tulid ateistide naljad =P siis paar minutit naersime veel ja siis läksin ma ka kõrvaltuppa, sest meil mampsiga oli vaja bussipeale jõuda. Siis panin riidesse selleajapeale jõudsid enamus tagasi laulma ja rääkima minna =P siis kallistasin kõik kes seal veel olid ära ja siis läksime =P Aga see oli ikka megalt vägev õhtu. Ja seda mitte ainult laulmise pärast vaid kogu selle seltskonna pärast =)
Seega ma tahaksin öelda kõigile kes seal olid SUUUREDSUURED TÄNUD TEILE SELLE IMELISE ÕHTU EEST <3 KALLID JA PALJUPALJU PÄIKEST TEILE <3 =)
Tegelikult seda kõike ei saa lihtsald kirjeldada, selleks tuleb ise seal olla.
Ja Edgar sa kahetsed et ei tulnud XD seal oli lihtsalt nii vägev.
Aga jamh. Mul pole hetkel rohkem midagi rääkida, igatahes homme on kool seega...jamh.
aga ma võin täiesti kindlalt öelda, et see oli üks parimaid vaheaegu mis mul kunagi olnud on =) 21 detsembrist kuni eilseni =)
Ja olge siis kõik tublid ikka =) Ja loodame, et see aasta toob kõike parimat meile =)
Ja jup ^^ Mammu on häppy ^^ nagu väga häppy ^^ nagu nii superdupermega häppy, et ise ka ei usu ^^ XD
Aga jap =P BB siis ^^

No comments:
Post a Comment